Νέα / Δελτία Τύπου

• Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Δημόσιου Ανοικτού Διαγωνισμού, κάτω των ορίων, για την προμήθεια Ιατρικού Εξοπλισμού για τις ανάγκες του Γ.Ν. - Κ.Υ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ «ΔΙΟΚΛΕΙΟΝ»

Για να μεταβείτε στη σελίδα της διακήρυξης πατήστε εδώ.
  • O Αρχηγός του Ελληνικού Στόλου τίμησε τον Διοικητή του Νοσοκομείου Καρύστου

Σε μία λιτή τελετή που πραγματοποιήθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Καρύστου και τηρώντας όλα τα απαραίτητα υγειονομικά μέτρα, παραδόθηκε στον Διοικητή του Νοσοκομείου Καρύστου, κύριο Μίχα Αναστάσιο, εκ μέρους του Αρχηγού Στόλου Αντιναύαρχου Λυμπέρη, τιμητική πλακέτα για την ανιδιοτελή και εθελούσια συνδρομή του Νοσοκομείου Καρύστου στις μονάδες του Πολεμικού Ναυτικού που προσορμίζονται στην ευρύτερη περιοχή της Καρύστου στο πλαίσιο των επιχειρησιακών δραστηριοτήτων τους.

• ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΤΡΟΧΗΛΑΤΟΥ ΑΚΤΙΝΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ C-ARM»

Για να μεταβείτε στη σελίδα της διακήρυξης πατήστε εδώ.
  • Νέα τηλεφωνική γραμμή εξυπηρέτησης στο Νοσοκομείο Καρύστου

Το Νοσοκομείο Καρύστου ανταποκρινόμενο στις συνεχώς αυξανόμενες ανάγκες, θέτει από σήμερα σε λειτουργία νέα τηλεφωνική γραμμή στη Γραμματεία Εξωτερικών Ιατρείων.

Οι ενδιαφερόμενοι, που επιθυμούν να κλείσουν ραντεβού μπορούν να καλούν πλέον στους αριθμούς 2224350-112/113/114 από τις 07:30 μέχρι τις 15:00.

• Παγκόσμια Ημέρα Νεφρού - 10 Μαρτίου 2022

Υγεία των νεφρών για όλους